• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ANASAYFA


     Profesyonel Motivasyon Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi

   
Fiyat : 270 TL 
Ürün Özellikleri
Online Motivasyon Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi Motivasyon işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir iş ortamı oluşturmak maksadıyla bire
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Online Motivasyon Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi

Motivasyon işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir iş ortamı oluşturmak maksadıyla bireyin harekete geçmesi için etkilenmesi ve teşvik edilmesi sürecine verilen addır. Motivasyon uluslar arası şirketler veya çok uluslu şirketlerin insan kaynakları yönetimi için de oldukça önemli olmaktadır. Bu eğitim ile sizlere motivasyon yönetimi hakkında sizlere kolaylık sağlayacak bazı yollar ve teknikler önererek üstesinden nasıl gelebileceğinizi anlatmaya çalışıyoruz.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir yönetici ya da iş adamı profilinde olan birinin ihtiyaç duyacağı bilgilerini edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz.

Bu eğitimde; motivasyon kavramı ve motivasyon yönetimi konusunda gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma şansına sahip olacaksınız.

Eğitim Toplamda 23 Eğitimden Oluşmaktadır. Bu bölümlerin takibi sizin hızınıza bağlı olarak değişmektedir.

Online Sertifikalı Egitimler

 
 
Talep Formu
Ad Soyad
E-Mail
Telefon
İl
Eğitim Tercihi
İçerik Detay